Bizimle iletişime geçmek için tıklayın

figure
figure
figure
Areola Pigmentasyon

Areola Pigmentasyon Genel Açıklama

İşlem Sonrası Aerola Pig.

İşlem Sonrası Aerola Pig. Açıklama

Areola Pigmentasyon

Aerola pigmentasyon uygulamasıyla daha belirgin, daha biçimli göğüs uçlarınız mutluluk kaynağınız..

Meme ucu ve meme çevresi şekil, simetri bozukluğu durumunda, kişinin görsel renk taleplerinde veya meme cerrahisi geçirmiş olan kişilerin meme uçlarının görünümünün düzeltilmesi için uygulanan bir yöntemdir.  Meme Kanseri cerrahisi sonrası Meme Ucu’nun alınması psikolojik olarak bir kadın için yıkıcı bir durum oluşturmaktadır. Memesi alınan bir hastada cerrahlar tarafından bir meme oluşturulsada areola ve meme ucu yapılmadan bu kişide tam bir memeye sahip olma hissiyatı yaratmaz. Meme ucu simülasyonu işte tam burada devreye girer. 

Yetenekli uzmanlarımız tarafından bir sanatçı kabiliyeti ve titizliğinin yanında özel cihaz ve boyalarla gerçekleştirilen bu uygulama ile meme ucu kozmetik olarak taklit edilir bu sayede kalıcı bir meme ucu ve areola görünümü yaratılır. Sonuç olarak hasta geçirmiş olduğu meme cerrahisi sonrasında göğüsündeki kötü görüntüden ve meme başı yokmuş hissinden kurtulmuş olur. Bu uygulamalarımız meme başı çevresindeki renkten rahatsız olan, meme başı ve çevresi asimetrisi olan veya vitiligo ve benzeri sebeplerden dolayı meme başı pigment kaybı yaşayanlar içinde etkin, estetik ve tamamlayıcı bir çözümdür.

AVANTAJLARI

  1. Modern cihaz ve pigmentasyon ürünleri kullanılarak yapılan renk ve cizgisel uygulamalarla hem estetik hemde kusursuz bir görsellik yakalanır.
  2. Tıbbi operasyon sonucu oluşan psikolojik yetersizliğin karşısında kişinin kendine olan güveninde pozitif etki sağlanır.
  3. Renk uyumuyla çizgisiyle belirginliğiyle daha güzel daha biçimli  ve daha çekici göğüslere sahip olma imkanı sunar
  4. Antialerjik ve doğal pigmentler ile sağlıklı bir uygulama imkanı verir.
  5. Tercihe göre koyu ten rengine pembe gibi açık tonlarda uygulamalarda gerçekleştirilebilir.
figure figure figure figure

Telefon

0531 083 15 15

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi : 09.30 - 19.00