Bizimle iletişime geçmek için tıklayın

figure
figure
figure
Kalıcı Makyaj ve Dövme Silme

Kalıcı Makyaj ve Dövme Silme Genel Açıklama

Kalıcı Makyaj Silme

Mutsuz sonuçlar yaşadığınız kalıcı makyaj uygulamalarından cildinizi kurtarıyoruz..

Uygun olmayan cihazlar, sentetik pigmentler kullanılarak yapılan yada tecrübesiz uygulayıcılar tarafından kötü renk ve şekillerde yapılmış olan kalıcı makyaj örnekleriyle maalesef sık sık karşılaşmaktayız. İşte bu olumsuz uygulamalardan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kurtulmanız artık mümkün. Kaş, dudak yada göz kapağı gibi bölgelerdeki pigmentlerin temizlenmesinde aynen kalıcı makyaj yapımında kullanılan cihazlar yardımıyla, daha önce uygulanmış olan pigmentleri etkisiz hale getirecek özel bir sıvı bu bölgelere uygulanır.

Bu krem kıvamındaki sıvı daha önce cilt altına uygulanmış olan pigmentlere bağlanır ve onlarla birlikte cilt dışına atılarak, cildinizi kalıcı makyaj yapılmadan önceki haline dönmesini sağlanır. Bu silme işleminde, daha önce yapılmış olan kalıcı makyajın deriye hangi derinlikte yapıldığına dövmenin şekline ve yoğunluğuna göre seans süreleri değişebilir.

AVANTAJLARI

  1. Tecrübeli uzmanlarımız tarafından uygulanan özel silme solüsyon ile tüm renklerdeki şekiller sorunsuzca silinir.
  2. Uygulama sırasında kullanılan anestezi kremleri ile acı ve ağrı hissi minimuma indirilir.
  3. Bu silme yöntemi cilde herhangi bir zarar vermez, kalıcı iz bırakmaz ve istenirse işlem tamamlandıktan sonra yeni renk ve şekilde yeniden bir kalıcı makyaj bu bölgeye uygulanabilir.

 

Kalıcı Dövme Silme

Artık üstünüzde taşımak istemediğiniz dövmelerinizi siliyoruz, teniniz şimdi daha özgür..

Q switched lazer ile dövme silme

Dört farklı dalga boyuna sahip Nd: Yag Q- switched lazerler dövmelerin çıkarılmasında, her tür pigment (renk) içeren lezyonlarda, cilt gençleştirmede ve vasküler (damarsal) sorunların tedavisinde kullanılmaktadır. Yüksek enerjiye sahip lazer atışları cilde zarar vermeden pigmentler tarafından emilmekte, parçalara ayrılmakta ve hücre içerisine alınarak o bölgeden uzaklaştırılmaktadır. İyileşme süreci hızlı, yan etkileri az, her tür cilt tipinde güvenle uygulanabilen bir yöntemdir.

AVANTAJLARI

  1. Farklı dalga boyu imkanı ile farklı renklerdeki şekiller sorunsuzca silinir.
  2. Dövmenin şekline ve yoğunluğuna göre seans süreleri değişebilir.
  3. Uygulama sırasında kullanılan anestezi kremleri ile acı ve ağrı hissi minimuma indirilir.
figure figure figure figure

Telefon

0531 083 15 15

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi : 09.30 - 19.00