Bizimle iletişime geçmek için tıklayın

figure
figure
figure
Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner Genel Açıklama

İşlem Sonrası Kalıcı Dipliner

İşlem Sonrası Kalıcı Dipliner Açıklama

İyileşmiş Kalıcı Dipliner
İşlemden Hemen Sonrası ve İyileşmiş Hali

Kalıcı Dipliner

Doğal pigmentlerle ve kaliteli ürünlerle şekillendirdiğimiz bakışlarınıza derinlik katıyoruz..

Daha sade, daha yalın ve daha doğal görünümlü bir eyeliner görüntüsü arayanlar! Kalıcı makyaj dendiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri olan kalıcı dipliner’ı tercih ediyor. Üstelik Gözlerinize her sabah aynı hasas dokunuş aynı muntazam çizgiyi uygulayabilme endişenizide ortadan kaldırıyor. Güne her sabah hazır başlıyorsunuz. Göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye uzmanlarımızın titiz ve kısa süreli bir dipliner uygulaması ile bakışlarınız doğal, belirgin ve çekici üstelik yıllarca ilk günkü güzelliği ile kalıcı. Ruj, far, pudra ya da fondöten kullanmadığınız, nispeten sade makyaj günlerinizde güzel ve canlı görünmenizi sağlayan kalıcı dipliner uygulamamız aynı zamanda her şeyiyle mükemmel, ağır ve iddialı bir makyaj yaptığınız anlarda son dokunuşlarınızada imkan veren fonksiyonel bir çözüm sunmaktadır. İşlem süresi ortalama 1-2 saattir.

AVANTAJLARI

  1. Eyeliner uygulaması gibi dipliner uygulamasıda kaliteli, dayanıklı, doğal, kalıcı pigmentler ve malzemelerle gerçekleştirilir bu nedenle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaz.
  2. Ten rengi ve göz formunuzu baz alan uygulayıcı uzmanlarımız doğal, sade ve yalın görünümlü bir dipliner çizgisi uygular.
  3. Klasik makyaj malzemeleriyle yapılan uygulamalardaki “Akmış mı?” ya da “Bozulmuş mu?” endişelerine kesin çözümdür.
  4. Kendinize yaptığınız günlük eyeliner/dipliner düzgün uygulama endişesini ve kalitesiz ürünlerinin gözünüzde oluşabilecek alerjik reaksiyonlarını yaşama riskini ortadan kaldırır.
  5. Gözkapağı operasyonlarından sonra ortaya çıkabilecek olumsuzlukları yaşatmaz.
figure figure figure figure

Telefon

0531 083 15 15

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi : 09.30 - 19.00